Doprava od 69 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA. Posíláme i na Slovensko.

Dosažení cílů - Sada Křišťál, Tyrkenit, Tygří oko

Kód: 98012
Neohodnoceno
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Dosažení cílů sada tromlovaných minerálních placiček "hmatek" z Tyrkenitu, Tygřího oka a Křišťálu. Tato kombinace je ideální pro meditaci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tygří oko je to ochranný kámen, který se nosil jako talisman proti kletbám. Napomáhá při dosahování cílů a hledání vnitřní síly k realizaci k naplnění záměrů. Vyrovnává činnosti obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich činnost. Pomáhá řešit vlastní vnitřní problémy, přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími schopnostmi. Udržuje rovnováhu mezi jin a jang energiemi.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal. Ochraňuje před vším zlým a negativním, harmonizuje  a odstraňuje bloky. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení. Velmi silný zesilovač energie. Energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje a uvádí ji do naprosté harmonie. Zvyšuje naše duchovní síly. Čistí a chrání auru. Je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně léčení duše. Posiluje imunitu.

Tato kombinace je ideální pro meditaci. 

Tato kombinace vám pomůže odfiltrovat negativní rušivé vlivy a lépe se soustředit na meditaci a uvolnění. 

Tromlované minerální placičky jsou kousky léčivých kamenů, které jsou ohlazené do hladka. Lze je použít pro zklidnění a uvolnění nebo při relaxaci a meditaci. Pomáhají nám najít naši vnitřní rovnováhu. Tromlované minerální placičky můžeme přikládat přímo na kůži a mírným tlakem masírovat pokožku. Můžeme je lehkým pohybem převalovat v dlani.  

Sada obsahuje:  

  • Tyrkenit - tromlovaná placička
  • Tygří oko - tromlovaná placička
  • Křišťál - tromlovaná placička
  • lněný sáček 
  • Harmonizační karta - Anděl sebelásky a ochrany

  

  

 *) Mějte prosím na paměti, že "léčebná síla" minerálních kamenů není vědecky ověřena a tudíž nemůže nahradit běžnou lékařskou péči. Máte-li nějaké zdravotní problémy vyhledejte lékaře. Informace o léčebných účincích kamenů jsou pouze informativní a jsou čerpané z veřejně dostupných zdrojů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.