Doprava od 69 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA. Posíláme i na Slovensko.

Energie a ochrana - Sada kamenů Ametyst, Aqua aura

Kód: 98003
Neohodnoceno
249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Proti stresu a přetíženosti vám dodá energii a ochranu sada tromlovaných minerálů ametystu a křišťálu Aqua Aura. Tato kombinace je ideální pro meditaci. Ametyst spolu s křišťálem vám zklidní mysl a přenesou vás do jiné dimenze myšlení. Tato kombinace vám pomůže odfiltrovat negativní rušivé vlivy Křišťál v provedení Aqua aura vzniká pokovením, při kterém se na krystaly nebo tromlované kameny nanášejí vzácné kovy (zlato, platina, titan ...). Spojení minerálu s aurou z drahých kovů vytváří velmi silné vibrace. Čistí a posiluje auru.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proti stresu a přetíženosti vám dodá sílu a energii sada tromlovaných minerálů ametystu a křišťálu Aqua Aura. Tato kombinace je ideální pro meditaci. Ametyst spolu s křišťálem vám zklidní mysl a přenesou vás do jiné dimenze myšlení. Tato kombinace vám pomůže odfiltrovat negativní rušivé vlivy Křišťál v provedení Aqua aura vzniká pokovením, při kterém se na krystaly nebo tromlované kameny nanášejí vzácné kovy (zlato, platina, titan ...). Spojení minerálu s aurou z drahých kovů vytváří velmi silné vibrace. Čistí a posiluje auru.  

Tromlované minerály jsou kousky léčivých kamenů, které jsou ohlazené do hladka. Lze je použít pro zklidnění a uvolnění nebo při relaxaci a meditaci. Pomáhají nám najít naši vnitřní rovnováhu. Tromlované minerály můžeme přikládat přímo na kůži a mírným tlakem masírovat pokožku. Můžeme je lehkým pohybem převalovat v dlani.  

Sada obsahuje:  

  • Ametyst - tromlovaný kamínek s kresbou (země původu Zambie)
  • Křišťál - tromlovaný kamínek s Aqua aurou
  • lněný sáček 
  • Harmonizační karta - Anděl sebelásky a ochrany

 

Účinky minerálních kamenů:

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, má vysoké spirituální vibrace. Je kamenem silné ochranné, léčivé a očistné síly. Duchovní očisty a meditace. Je kamenem klidu a inspirace. Otevírá jiné dimenze bytí, odvrací nás od materiálního světa a otevírá duchovní sféry.

Blokuje geopatogenní síly a negativní energie. Tiší strachy a posiluje naděje. Zahání stres a negativní emoce, ale i strach a obavy.

Vylaďuje metabolismus a imunitní systém, posiluje vylučovací orgány a jedná se o účinný čistič krve. Zmírňuje bolesti hlavy, dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti. Neměl by se používat v případech paranoie a při schizofrenii.

Čistíme vlažnou vodou nebo v misce společně s křišťálem.

 

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal. Ochraňuje před vším zlým a negativním, harmonizuje  a odstraňuje bloky. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení. Velmi silný zesilovač energie. Energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje a uvádí ji do naprosté harmonie. Zvyšuje naše duchovní síly. Čistí a chrání auru. Je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně léčení duše. Posiluje imunitu.

Aqua aura vzniká pokovením, při kterém se na krystaly nebo tromlované kameny nanášejí vzácné kovy (zlato, platina, titan ...). Spojení minerálu s aurou z drahých kovů vytváří velmi silné vibrace. Čistí a posiluje auru.  

 

 

 *) Mějte prosím na paměti, že "léčebná síla" minerálních kamenů není vědecky ověřena a tudíž nemůže nahradit běžnou lékařskou péči. Máte-li nějaké zdravotní problémy vyhledejte lékaře. Informace o léčebných účincích kamenů jsou pouze informativní a jsou čerpané z veřejně dostupných zdrojů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.