Doprava od 69 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA. Posíláme i na Slovensko.

Ochranná krystalová sada s Ametystovou drúzou

Kód: 98006
Neohodnoceno
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.2.2024

Ametystová drúza v krystalové sadě pro krystalovou mřížku. Velká sada přírodních a tromlovaných kamenů s ametystovou drúzou, vhodné pro krystalové mřížky. Kameny lze na mřížce rozmístit různými způsoby, je vhodné je měnit podle záměru, který zamýšlíme. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada minerálů pro krystalovou mřížku obsahuje Ametystovou drúzu, Ametystové špice, Růženín, Fluorit, Citrín, Chalcedon, Turmalín a dřevo Palo Santo. 

Poskládáním minerálních kamenů na krystalovou mřížku dojde k aktivaci a spojení jejich energií a tím zvýšení celkového účinku. Minerály umístíme na podložku podle záměru který sledujeme. Minerály umístěné na mřížce můžeme ponechat na místě po dobu co sledujeme svůj záměr nebo je můžeme v určitých intervalech dle potřeby měnit. Minerální kameny je vhodné před umístěním na krystakovou mřížku očistit. K očistě můžeme použít přiložené dřívko Palo Santo. Palo Santo zapálíme, poté plamínek sfoukneme a doutnajícím kouřem provedeme očistu kamenů.

Při kladení kamenů na mřížku myslíme na svůj záměr pro který mřížku stavíme.  Kameny lze na mřížce rozmístit různými způsoby, je vhodné je měnit podle záměru který zamýšlíme. 

Obsah Sada:   

  • Ametystová drúza
  • Ametyst - surové ametystové hroty
  • Fluorit - surové kameny
  • Citrín - surové kameny
  • Růženín - surové kameny
  • Turmalín - surové kameny
  • Chalcedon - tromlované kamínky
  • Palo Santo - k očistě kamenů a mřížky
  • Semišový sáček k uchování kamenů
  • Harmonizační karta - Anděl sebelásky a ochrany

Sada je zabalena v luxusní dárkové krabici. Sada neobsahuje dřevěnou krystalovou mapu pro vykládání kamenů. Lze dokoupit zde.   

 

Účinky minerálních kamenů:

Ametyst: Je kamenem silné ochranné, léčivé a očistné síly. Duchovní očisty a meditace. Blokuje geopatogenní síly a negativní energie. Tiší strachy a posiluje naděje. Vylaďuje metabolismus, posiluje vylučovací orgány a jedná se o účinný čistič krve. 

Citrín: Je kamenem hojnosti a štěstí a prosperity. Pomáhá posílit pozitivní myšlení a rozptýlit negativní energie.

Růženín: Je symbolem lásky, krásy a dobrého zdraví. Čistí čakry. Pomůže vám otevřít vaše srdce, přinese lásku k okolí i k sobě samému. Posiluje empatie, oživuje romantiku a lásku. Dává sílu odpustit, posiluje empatii. Pomáhá najít spřízněnou duši a překonat komplikace ve vztazích. Pomáhá ulevit při ztrátě lásky.

Fluorit: Je obdařen silnou ochrannou mocí, brání před manipulací. Dodává potřebnou energii na zvýšení koncentrace, pomáhá při učení. Dokáže zpracovat informace a zlepšuje rychlost myšlení. 

Velice dobře chrání před vlivem elektromagnetického záření a proti působení geopatogenních zón. Čistí a odstraňuje z těla vše co tam nepatří. Odstraňuje iluze a odhaluje pravdu. Má stabilizující účinek. 

 

 

 *) Mějte prosím na paměti, že "léčebná síla" minerálních kamenů není vědecky ověřena a tudíž nemůže nahradit běžnou lékařskou péči. Máte-li nějaké zdravotní problémy vyhledejte lékaře. Informace o léčebných účincích kamenů jsou pouze informativní a jsou čerpané z veřejně dostupných zdrojů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.