Doprava od 69 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA. Posíláme i na Slovensko.

Přivolání lásky - Krystalová sada s růženínovým obeliskem

Kód: 98008
Neohodnoceno
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Sada pro přivolání lásky nebo pro harmonizaci a aktivaci sebelásky. Velká sada přírodních a tromlovaných kamenů s růženínovým obeliskem, vhodné pro krystalové mřížky. Kameny lze na mřížce rozmístit různými způsoby, je vhodné je měnit podle záměru, který zamýšlíme. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada pro přivolání lásky nebo pro harmonizaci a aktivaci sebelásky. Sada minerálů pro krystalovou mřížku obsahuje Růženínový obelisk, Růženín, Křišťál, Jahodový křenem, Lastura Abalove, Plátky damašské růže.

Poskládáním minerálních kamenů na krystalovou mřížku dojde k aktivaci a spojení jejich energií a tím zvýšení celkového účinku. Minerály umístíme na podložku podle záměru který sledujeme. Minerály umístěné na mřížce můžeme ponechat na místě po dobu co sledujeme svůj záměr nebo je můžeme v určitých intervalech dle potřeby měnit. Minerální kameny je vhodné před umístěním na krystalovou mřížku očistit. K očistě můžeme použít přiložené dřívko Palo Santo. Palo Santo zapálíme, poté plamínek sfoukneme a doutnajícím kouřem provedeme očistu kamenů.

Při kladení kamenů na mřížku myslíme na svůj záměr pro který mřížku stavíme.  Kameny lze na mřížce rozmístit různými způsoby, je vhodné je měnit podle záměru který zamýšlíme. 

 

Sada obsahuje:  

  • Růženín - obelisk tromlovaný
  • Růženín - surové kameny
  • Křišťál - tromlované kamínky
  • Jahodový křemen - tromlované kameny
  • Lepidolit - tromlované kamínky
  • Abalon mušle - pro vykuřování
  • Plátky damašské růže - k vykuřování
  • Semišový sáček k uchování obelisku
  • Harmonizační karta - Anděl sebelásky a ochrany

Sada je zabalena v luxusní dárkové krabici. Sada neobsahuje dřevěnou krystalovou mapu pro vykládání kamenů. Lze dokoupit zde.   

 

Účinky minerálních kamenů:

Růženín: Je symbolem lásky, krásy a dobrého zdraví. Čistí čakry. Pomůže vám otevřít vaše srdce, přinese lásku k okolí i k sobě samému. Posiluje empatie, oživuje romantiku a lásku. Dává sílu odpustit, posiluje empatii. Pomáhá najít spřízněnou duši a překonat komplikace ve vztazích. Pomáhá ulevit při ztrátě lásky.

Křišťál: Ochraňuje před vším zlým a negativním. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal. Velmi silný zesilovač energie. Energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje a uvádí ji do naprosté harmonie. Ochraňuje před vším zlým a negativním, harmonizuje  a odstraňuje bloky. Zvyšuje naše duchovní síly. Čistí a chrání auru. Je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně léčení duše. Posiluje imunitu.

 

 *) Mějte prosím na paměti, že "léčebná síla" minerálních kamenů není vědecky ověřena a tudíž nemůže nahradit běžnou lékařskou péči. Máte-li nějaké zdravotní problémy vyhledejte lékaře. Informace o léčebných účincích kamenů jsou pouze informativní a jsou čerpané z veřejně dostupných zdrojů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.