Doprava od 69 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA. Posíláme i na Slovensko.

Síla a Vitalita - Sada Karneol, Unakit, Tygří oko

Kód: 98011
Neohodnoceno
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.2.2024

Karneol vám dodá potřebnou životní sílu a vitalitu, Tygří oko napomůže k dosažení vytyčených cílů a k realizaci a naplnění záměrů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada tromlovaných minerálních placiček "hmatek" Ametystu, Křišťálu a Angelitu pomůže k naladění mysli k telepatickému spojení s anděly, doplnění energie a ochrany. Tato kombinace je ideální pro meditaci. Angelit  vás naladí na telepatickou komunikaci s říší andělů, Ametyst spolu s křišťálem vám zklidní mysl a přenesou vás do jiné dimenze myšlení. Tato kombinace vám pomůže odfiltrovat negativní rušivé vlivy.

Tromlované minerály jsou kousky léčivých kamenů, které jsou ohlazené do hladka. Lze je použít pro zklidnění a uvolnění nebo při relaxaci a meditaci. Pomáhají nám najít naši vnitřní rovnováhu. Tromlované minerály můžeme přikládat přímo na kůži a mírným tlakem masírovat pokožku. Můžeme je lehkým pohybem převalovat v dlani.  

Sada obsahuje:  

  • Karneol - tromlovaná placička 
  • Unakit - tromlovaná placička
  • Tygří oko - tromlovaný kamínek 
  • lněný sáček 
  • Harmonizační karta - Anděl sebelásky a ochrany

 

Účinky minerálních kamenů:

Karneol: Dodá vám životní sílu a vitalitu. Je mocným ochráncem před závistí, vztekem a zlobou. Jedná se o stabilizující kámen, který vás ukotví v současné realitě. Podporuje motivaci a tvůrčí schopnosti. Pomáhá k překonávání závislostí a posiluje sebevědomí. Dodává odvahu, rozum a soustředění. Přinese pozitivní náhled na život a zároveň přitahuje lásku a štěstí. Aktivuje základní čakru. 

Tygří oko: Je to ochranný kámen, který se nosil jako talisman proti kletbám. Napomáhá při dosahování cílů a hledání vnitřní síly k realizaci k naplnění záměrů. Vyrovnává činnosti obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich činnost. Pomáhá řešit vlastní vnitřní problémy, přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími schopnostmi. Udržuje rovnováhu mezi jin a jang energiemi.

Unakit: Odstraňuje překážky bránící osobnímu a duchovnímu růstu. Dokáže upozornit na bod kde je zapotřebí udělat kompromis nebo začlenění do celku. Uvádí do rovnováhy city s duchovnem. Při přiložení na třetí oko umožňuje vyvolání vizí. Lze jej použít po meditaci nebo mentální aktivitě.  

 

 *) Mějte prosím na paměti, že "léčebná síla" minerálních kamenů není vědecky ověřena a tudíž nemůže nahradit běžnou lékařskou péči. Máte-li nějaké zdravotní problémy vyhledejte lékaře. Informace o léčebných účincích kamenů jsou pouze informativní a jsou čerpané z veřejně dostupných zdrojů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.