Doprava od 69 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA.

Spojení s Anděly a ochrana - Sada Angelit, Ametyst, Křišťál

Kód: 98004
Neohodnoceno
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Naladění mysli k telepatickému spojení s anděly, doplnění energie a ochrany. Tato kombinace je ideální pro meditaci. Angelit vás naladí na telepatickou komunikaci s říší andělů, Ametyst spolu s křišťálem vám zklidní mysl a přenesou vás do jiné dimenze myšlení. Tato kombinace vám pomůže odfiltrovat negativní rušivé vlivy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada tromlovaných minerálních placiček "hmatek" Ametystu, Křišťálu a Angelitu pomůže k naladění mysli k telepatickému spojení s anděly, doplnění energie a ochrany. Tato kombinace je ideální pro meditaci. Angelit  vás naladí na telepatickou komunikaci s říší andělů, Ametyst spolu s křišťálem vám zklidní mysl a přenesou vás do jiné dimenze myšlení. Tato kombinace vám pomůže odfiltrovat negativní rušivé vlivy.

Tromlované minerály jsou kousky léčivých kamenů, které jsou ohlazené do hladka. Lze je použít pro zklidnění a uvolnění nebo při relaxaci a meditaci. Pomáhají nám najít naši vnitřní rovnováhu. Tromlované minerály můžeme přikládat přímo na kůži a mírným tlakem masírovat pokožku. Můžeme je lehkým pohybem převalovat v dlani.  

Sada obsahuje:  

  • Ametyst - tromlovaná placička s kresbou (země původu Zambie)
  • Křišťál - tromlovaná placička
  • Angelit - tromlovaná placička 
  • lněný sáček 
  • Harmonizační karta - Anděl sebelásky a ochrany

 

Účinky minerálních kamenů:

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, má vysoké spirituální vibrace. Je kamenem silné ochranné, léčivé a očistné síly. Duchovní očisty a meditace. Je kamenem klidu a inspirace. Otevírá jiné dimenze bytí, odvrací nás od materiálního světa a otevírá duchovní sféry. Blokuje geopatogenní síly a negativní energie. Tiší strachy a posiluje naděje. Zahání stres a negativní emoce, ale i strach a obavy. Vylaďuje metabolismus a imunitní systém, posiluje vylučovací orgány a jedná se o účinný čistič krve. Zmírňuje bolesti hlavy, dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti. Neměl by se používat v případech paranoie a při schizofrenii.

Angelit prohlubuje naladění mysli a zvýšení vnímavosti. Upravuje rovnováhu mezi fyzickým tělem a éterickou říší. Pomáhá při telepatické komunikaci ve spojení s říší andělů. Mírní duševní bolest a krutost. Podpoří vás v těžkých situacích a navodí pocit klidu.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal. Ochraňuje před vším zlým a negativním, harmonizuje  a odstraňuje bloky. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení. Velmi silný zesilovač energie. Energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje a uvádí ji do naprosté harmonie. Zvyšuje naše duchovní síly. Čistí a chrání auru. Je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně léčení duše. Posiluje imunitu.

Aqua aura vzniká pokovením, při kterém se na krystaly nebo tromlované kameny nanášejí vzácné kovy (zlato, platina, titan ...). Spojení minerálu s aurou z drahých kovů vytváří velmi silné vibrace. Čistí a posiluje auru.  

 

 

 *) Mějte prosím na paměti, že "léčebná síla" minerálních kamenů není vědecky ověřena a tudíž nemůže nahradit běžnou lékařskou péči. Máte-li nějaké zdravotní problémy vyhledejte lékaře. Informace o léčebných účincích kamenů jsou pouze informativní a jsou čerpané z veřejně dostupných zdrojů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.