Doprava od 35 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA. Posíláme i na Slovensko.

Jak se zrodilo Mandarino

Moje cesta začala asi před deseti lety. Hledala jsem dárek pro kamarádku, chtěla jsem "takový hezký" od srdce, ale nemohla jsem na nic narazit. Nechtěla jsem nic přehnaně drahého, ale hezkou a praktickou věc, která by jí připomínala naše kamarádství. Vím, že miluje knihy ... Byla jsem na mateřské dovolené, peněz nebylo nadmíru a tak jsem se nakonec rozhodla, že jí ušiji obal na knihu. Kamarádka byla nadšená a já dostala tvůrčí nápad.

A tak se zrodila značka DecenteBB. 

Na výrobu obalů jsem brzy nestačila a tak jsem přibrala do týmu dvě švadlenky jednu z Podkrkonoší a jednu Orlických hor. Vím, že by bylo levnější zadat si výrobu v Číně, ale to pro mne není ta správná cesta. Značka DecenteBB je především o podpoře české ruční práce a kvalitě zpracování. A tak jsem i za cenu vyšších nákladů na výrobu, zůstala věrná tomu co mne naplňuje dobrým pocitem. Dnes šijeme obaly na knihy pro mnoho velkých i menších knihkupectví v České republice. Jsme rádi, že se Vám naše obaly líbí a podporujete tak naši českou ruční výrobu. Každý rok se na vás těšíme na knižním veletrhu, kde máme zpětnou vazbu na naši práci, slyšíme vaši chválu a připomínky k naší práci. Děkujeme.

Každý kousek, který projde našima rukama, je ušitý s láskou.  

 

A proč Mandarino?

Značka DecenteBB je pevně spjatá s našimi Obaly na knihy, ale protože jsem tvůrčí osobnost a moje ruce a hlava nemohou být chvíli v klidu :) moje cesta pokračovala dál. Sklony k esoterice mne přivedly na další pouť za bylinkami a minerálními kameny. 

A právě síla minerálních kamenů mne učarovala natolik, že jsem se rozhodla rozšířit náš malý internetový obchůdek o Minerální náramky a později ještě o Bio produkty  a pohankové Meditační polštáře. Právě cesta k józe a meditaci mi otevírá další obzory, kterými bych se chtěla na další cestě vydat ... 

"Starý" eshop, na kterém jsme nabízeli naše obaly na knihy, byl esteticky nevyhovující a navíc se k naší značce nehodilo napasovat další produkty, které by nebyly přímo naší výroby. V dnešní době "eshopové" i málo konkurenceschopný, musela jsem se rozhodnout pro změnu. A tak vzniknul zcela nový e-shop Mandarino.cz

Mandarino.cz nabízí především naše výrobky a to jak Obaly na knihy, tak minerální náramky, meditační polštáře, přáníčka a záložky. Chtěla jsem našim zákazníků nabídnout větší výběr dárků a drobností, které by mohli u nás nakoupit, aby plně využili cenu poštovného. A tak Mandarino.cz nabízí i další výrobky od českých a některých zahraničních dodavatelů. Nabídku máme širokou, najdete u nás dárky pro všechny členy rodiny. 

 

Máme před sebou ještě dlouhou cestu, abych realizovala moji vizi, jak by mělo Mandarino.cz vypadat. 

Přeji vám krásné dny plné zdraví :-)

Bára Bartošová

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.