Doprava od 35 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA. Posíláme i na Slovensko.

Šalvěj bílá Dračí krev vykuřovací svazek 15cm

Kód: 903025
Neohodnoceno
429 Kč 383 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Sušená nať bílé šalvěje (Salvia apiana) ve formě vykuřovacího svazku. Používá se k pročištění místností a předmětů a také naší duše. Vykuřovací svazek Dračí krev. Šalvěj je napuštěna pryskyřicí rudé barvy, dračí krví, s kořenito-pryskyřičkou vůní. Jedná se o směs pryskyřic z různých druhů tropických stromů, které se nazývají dračí. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sušená nať bílé šalvěje (Salvia apiana) ve formě vykuřovacího svazku. Používá se k pročištění místností a předmětů a také naší duše. 

Vykuřovací svazek Dračí krev. Šalvěj je napuštěna pryskyřicí rudé barvy, dračí krví, s kořenito-pryskyřičkou vůní. Jedná se o směs pryskyřic z různých druhů tropických stromů, které se nazývají dračí. 

 

Šalvěj bílá je původem z jihozápadu Spojených států a severozápadu Mexika. Je jednou z nejposvátnějších bylin, která se používá pro očistné a ochranné rituály. Potlačuje negativní energie, pročišťuje místnosti i různé předměty. 

Šalvěj se používá k odstranění negativních energií, duchů a negativních vlivů. Její vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná, kafrová. 

Země původu: USA

*) Dekorativní předměty na fotografii nejsou součástí produktu. Uvedená cena je za jeden kus vykuřovacího svazku. 

 

 

 

 

Vykuřování:

Vykuřování je očistná metoda používaná již od pradávna severoamerickými Indiány, kteří pomocí vykuřování očišťovali sebe samé a své domovy od negativních energií. Získávali tak pocit klidu a harmonie. 

 

Vykuřování sebe sama:

Držte vykuřovací svazek v plamenu svíčky než začne žhnout. Jemnými krouživými pohyby uhaste plamínky a nechte svazek jemně doutnat. Poté umístěte vykuřovací svazek do Abalon mušle nebo vykuřovací misky (s trochou jemného písku). Mušli se svazkem postavte na zem.

Vykročte pravou nohou přes mušli skrz kouř. Posaďte se do meditačního sedu, uchopte svazek do pravé ruky a pomalu s ním obkružte  kolem svého těla. Představujte si při tom jak negativní energie opouští vaše tělo. Opakujte svoji očišťující mantru: "

Vraťte svazek zpět na mušli a pohybujte jí směrem nahoru a dolů. Uchopte ptačí brk nebo papírový vějíř a nasměrujte jím kouř k sobě. Představujte si jak vámi prostupuje světlo a odříkejte svoji mantru.

Postavte mušli zpět na zem, povstaňte, vykročte přes kouř levou nohou. 

Po ukončení rituálu uhaste vykuřovací svazek jemným zatlačením do písku. Vykuřovací svazek tak můžete používat opakovaně dle potřeby.

 

Vykuřování prostor

Držte vykuřovací svazek v plamenu svíčky než začne žhnout. Poté jemnými krouživými pohyby uhaste plamínky a nechte svazek jemně doutnat. Poté umístěte vykuřovací svazek do Abalon mušle nebo misky.

S vykuřováním začtěte v nejsevernějším místě vašeho domova, poté pokračujte místnostmi podle hodinových ručiček. Otevřete okna, aby mohla negativní energie opustit prostor. 

 

Vykuřování a očista minerálních kamenů:

Držte vykuřovací svazek v plamenu svíčky než začne žhnout. Poté jemnými krouživými pohyby uhaste plamínky a nechte svazek jemně doutnat. Kameny umístíme na očistnou plochu a několik minut je okuřujeme tak, že kroužíme zapáleným svazkem kolem kamenů. Necháme kouř aby kameny úplně obklopil. Kouř můžeme ke kamenům nasměrovat i pomocí ptačího pera. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.