Doprava od 35 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA. Posíláme i na Slovensko.

Sonnentor

Mottem společnosti SONNENTOR je trvalá udržitelnost. Jsou průkopníci ve výrobě kvalitních bioproduktů a oblasti dbylin, čajů a koření. Pracují s ohledem k životnímu prostředí a respektem vůči lidem. Snaží se do každého domova přinášet zdraví, radost a pohodu. Věří, že pouze udržitelné podnikání má budoucnost. 

Společnost SONNENTOR využívá byliny a koření, které jsou s láskou pěstovány, sklízeny, sušeny (při teplotě kolem 42°C) a skladovány v optimálních podmínkách. Tím mohou zaručit jejich špičkovou kvalitu, vysoký obsah zachovaných silic a také krásnou barvu. Snaží se, aby většina jejich surovin pocházela z nejbližšího okolí. Při výběru surovin preferují české biopěstitele a sedláky, je pro ně velice důležitá lokální, přímá a férová spolupráce.

Společnost hodně přemýšlí o dopadech jejich podnikání, využívá kompostovatelné obalové materiály, aby nezůstávali hromady nerozložitelných obalů po spotřebování jejich produktů. Uvědomují si, jak velký dopad na své okolí a krajinu mají syntetická hnojiva a postřiky. Jejich životní postoj je v trvalé udržitelnosti.  

 

SONNENTOR porcované čaje se ručně vyrábějí v Čejkovicích. Byliny, květy a ovoce šetrně pořeží a namíchají do lahodných směsí. Jednotivé sáčky chrání a uchovávají aroma a chuť, tak aby si je mohli vychutnat zákazníci z celého světa. 

SONNENTOR sypané čaje obsahují vysoký podíl celých květů a listů, v bylinkách se tak více uchovají přírodní eterické oleje. Bylinky se lámou na menší kousky až těsně před jejich použitím a z tohoto důvodu mají jejich sypané čaje svěží a plné aroma. 


SONNENTOR s.r.o. 
Příhon 943 
CZ - 696 15 Čejkovice, okr. Hodonín

E-mail: sonnentor@sonnentor.cz
Tel.: +420 518 362 687

GPS: 48°54‘7.908“N, 16°56‘47.644“E

IČO: 46342958
DIČ: CZ46342958

Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 5285.

 
 

 

Žádné produkty značky Sonnentor nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.