Doprava od 69 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA. Posíláme i na Slovensko.

Zpívající miska pro sakrální čakru

Kód: 70119
Akce
Neohodnoceno
599 Kč –16 %
Zpívající miska sakrální čakra1
599 Kč –16 % 499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Oranžová zpívající miska pro sakrální čakru. Oranžová barva symbolizuje radost, přátelství a fyzické potěšení. Oranžová je barvou sakrální (sexuální) čakry – Svadisthana. Miska je vyrobena ze slitiny kovů - především bronzu, železa a mědi. Velikost cca 7,6 cm, použitá barva je bezolovnatá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oranžová zpívající miska pro sakrální čakru. Oranžová barva symbolizuje radost, přátelství a fyzické potěšení. Oranžová je barvou sakrální (sexuální) čakry – Svadisthana. Miska je vyrobena ze slitiny kovů - především bronzu, železa a mědi. Velikost cca 7,6 cm, použitá barva je bezolovnatá.

Součástí balení je polštářek pod misku v barvě čakry.

Zdarma přikládáme paličku, jejíž provedení a materiál se může výrazně lišit od ilustrativní fotografie podle naší momentální nabídky.

Zvuková masáž pomocí zpívajících misek je skvělý přirozený způsob, jak obnovit harmonii těla. Jejich uklidňující vlastnosti mohou přirozeně přinést do duše mír a soustředit mysl. Vibrace a zvuk produkovaný zpěvem mísy vytváří druh energie, která pracuje s tělem mnoha způsoby a která může vyvolat několik pozitivních výsledků, jako je hluboký pocit klidu a snížený psychický a emoční stres.

Použití zpívající misky pro fyzické relaxace

Zpívající mísy používané ve zvukových masážích jsou obvykle konstruovány pro dlouhodobé používání a více se zaměřují na vibrace než produkovaný zvuk. Vibrační zvuková masáž umožňuje tělu dosáhnout klidu na vnitřní i vnější úrovni. Zpívající mísy různých hmotností a velikostí jsou obvykle položeny přímo na horní část těla, ale mohou být umístěny také kolem těla.

Lidské tělo se skládá z přibližně 60 % vody. Voda má hlubokou synergii s vibračními vzory tónů zpívajících misek a tím lépe spojuje a transportuje důležité prvky v těle. Voda je látka tělu vlastní, proto jsou vibrace tónů zpívajících misek zcela přirozené a tělu velmi příjemné. Vibrační zvukové masáže mohou těmto pozitivním prvkům umožnit volně proudit v těle. Ve většině případů se uvádí, že tento druh terapie zmírňuje příznaky deprese, úzkosti, chronické únavy a dalších podobných stavů.

Jak rozehrát misku?

Misku držte jemně v dlani, aby mohla miska vibrovat. Dřevěnou paličkou začněte kroužit po horním okraji a udržujte rovnoměrný tlak. Postupně zvyšte rychlost kroužení, a tím docílíte silného zvuku vibrující misky. Aby miska začala vibrovat, můžete do ní paličkou klepnout. Ať už budete používat misku při meditaci nebo relaxaci, ovlivní vás pozitivně napořád.

Více o zpívajících miskách se dočtete zde. 

Oranžová je symbolem radosti, přátelství, potěšení a rodinné pospolitosti. Oranžová je nejúžasnější barvou pro svou přirozenou sílu a působení, je barvou lidí narozených na konci léta, tj. 23. srpna až 22. září ve znamení Panny.
Oranžová je barvou radosti, přátelství a fyzického potěšení. Vášeň těchto paprsků je spojením červené a zlaté. Radost je čistou emocí, nepolapitelnou, ale srdečnou. S přibývajícím věkem lidé někdy ztrácí schopnost radovat se a přitom je to způsob velmi snadného potěšení nebo hlubokého, trvalého pocitu.
Oranžová pomáhá potlačit projevy deprese, úzkosti a smutku, je vhodná pro zvýšení schopnosti překonat nedůvěru, plachost nebo ostych.

Oranžová ve Feng Shui symbolizuje energii ohně, energii nadšení, tepla, vášně, vřelosti, světla a aktivity. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.
Energie ohně je živá a silná.Vnáší do života energii slunce a ohně, podporuje pozitivní myšlení a chuť do života. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.